Oferta dla sponsorów

Zostań sponsorem KS Orliki Węgliniec !

Wspierając dziecięca piłkę nożną, pomożesz spełnić dziecięce marzenia o czynnym uprawianiu sportu i sportowych sukcesach.
Pomożesz nam w propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród młodzieży i w jej wychowaniu poprzez uczciwą sportową rywalizację. W dzisiejszych, pełnych agresji czasach, ma to szczególnie istotne znaczenie.
Przygoda z piłką nożną nie rozpoczyna się na światowych stadionach. Ma swój początek na szkolnych i osiedlowych boiskach. Stwarzając warunki do uprawiania sportu wszystkim dzieciom garnącym się do piłki, mamy szansę nie przegapić prawdziwych talentów.

W jaki sposób możesz nam pomóc ?

Może to być wsparcie finansowe lub rzeczowe w postaci wyposażenia treningowego, strojów piłkarskich, nagród i upominków dla dzieci uczestniczących w meczach i turniejach.

Kto i jak zarządza darowanymi środkami ?

Wszystkimi środkami otrzymanymi od sponsorów zarządza Zarząd UKS Orliki Węgliniec poszczególnych grup młodzieżowych.

Co oferujemy w zamian za pomoc ?

Sponsoring sportowy jest skutecznym nośnikiem promocji przedsiębiorstw i osób.
Sponsor wspierający rozwój dziecięcej piłki nożnej może liczyć na to, że informacje o nim znajdą się na naszej ogólnodostępnej stronie internetowej www.uksorlikiwegliniec.futbolowo.pl
Podczas trwania meczów , turniejów - logo sponsora może być umieszczone na plakatach , strojach oraz banerach umieszczonych na stadionie .

Kontakt:
Zarząd UKS Orliki Węglniec