Walne zebranie członków i sympatyków KS Orliki Węgliniec !

Protokół z obrad Walnego Zebrania

Klubu KS ,,Orliki” Węgliniec

z dnia 23.01.2015.

Zebranie otworzył prezes Klubu Pan Mirosław Sochoń. Przedstawił porządek obrad Walnego Zebrania, który został jednogłośnie zaakceptowany.Przyjęto następujący porządek obrad:

1. Wybór przewodniczącego zebrania i protokolanta (sekretarza)

2. Sprawdzenie listy obecności i stwierdzenie quorum wymaganego do podejmowania uchwał w pierwszym terminie

3. Sprawozdanie zarządu

4. Sprawozdanie Komisji rewizyjnej.

5. Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium dla Zarządu

6. Podjęcie uchwały zatwierdzającej roczne sprawozdanie finansowe.

7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia statusu mikroprzedsiębiorstwa oraz sporządzania sprawozdania finansowego z zastosowaniem uproszczeń określonych przez ustawę o rachunkowości dla jednostek mikro

8. Wolne wnioski i dyskusja

Ad.1

W przeprowadzonym głosowaniu jawnym, jednogłośnie na przewodniczącego zebrania wybrano Mirosława Sochonia,a na sekretarza zebrania Patrycję Sroka.

Ad. 2

Obecnych na zebraniu wg listy obecności 58 członków klubu,co stanowi wymagane quorum do podejmowania uchwał w pierwszym terminie.

Ad.3

Prezes klubu złożył sprawozdanie z pracy zarządu . Po krótkiej dyskusji sprawozdanie jednogłośnie zostało przyjęte.

Ad 4

Sprawozdanie komisji rewizyjnej przedstawił jej członek - Krzysztof Chroma .Zebrani jednogłośnie sprawozdanie przyjęli.

Ad.5

Walne Zebranie jednogłośnie 58 głosami za podjęło uchwałę nr.01/2015 o udzieleniu absolutorium Zarządowi za 2014r.

Ad.6

Walne Zebranie jednogłośnie 58 głosami za podjęło uchwalę nr.02/2015 zatwierdzającą roczne sprawozdanie finansowe za 2014r.

Ad.7

Walne Zebranie jednogłośnie 58 głosami za podjęło uchwałę nr 03/2015 w sprawie przyjęcia statutu mikroprzedsiębiorstwa oraz sporządzania sprawozdania finansowego z zastosowaniem uproszczeń określonych przez ustawę o rachunkowości dla jednostek mikro.

Ad 8.

Przy udziale zaproszonych gości pani Marii Fedyczkowskiej –przewodniczącej Komisji Oświaty i Kultury oraz pana Stanisława Mikołajczyka - Burmistrza Gminy Węgliniec. Omówiono bieżącą sytuacje klubu i zasady współpracy klubu z Gminą Węgliniec. Głównymi tematami były zasady dotowania klubów sportowych w 2015 r oraz odpłatność za korzystanie z obiektów komunalnych przez KS Orliki. Walne Zebranie zobowiązało prezesa klubu do prowadzenia negocjacji z Urzędem Gminy na w/w temat.

Na tym Walne Zebranie zakończono.